• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kulak sağlığınız için bu 3 hatayı yapmayın!

Kulak sağlığınız için bu 3 hatayı yapmayın!
Giriş Tarihi: 6.9.2019

Zonklama, batma ve yanma gibi farklı çeşitlerde ortaya çıkıyor... Aynı zamanda çınlama, işitme kaybı, dolgunluk hissi ve kulakta akıntı da eşlik edebiliyor. Bu sorunun adı; ! Kulak sağlığınız için bu 3 hatayı sakın yapmayın!

Zonklama, batma ve yanma gibi farklı çeşitlerde ortaya çıkıyor... Aynı zamanda çınlama, işitme kaybı, dolgunluk hissi ve kulakta akıntı da eşlik edebiliyor. Bu sorunun adı; kulak ağrısı! Kulak yoluna zarar vereceği için kulak çubuklarını kesinlikle kullanmayın. Bunun yanı sıra kulağa gelişigüzel damlalar damlatmak ve 'Kulak ağrısı nasıl olsa geçer' düşüncesiyle hekime geç başvurmak da tedaviyi hem geciktiriyor hem de olumsuz etkiliyor. Kalıcı işitme kaybına dahi neden olabiliyor.

Kulak sağlığınız için bu 3 hatayı yapmayın! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN