• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kokulu kırtasiye ürünlerine dikkat!

Kokulu kırtasiye ürünlerine dikkat!
Giriş Tarihi: 8.9.2019

Kırtasiye ürünlerinin çeşitli boyalar ve çözücüler içerebildiğini ifade eden Prof.Dr. , toksik ürünlerden uzak durulmasının önemine işaret etti.

Kırtasiye ürünlerinin çeşitli boyalar ve çözücüler içerebildiğini ifade eden Prof.Dr. Bülent Şekerel, toksik ürünlerden uzak durulmasının önemine işaret etti. Bütün kırtasiye maddelerinin üzerinde organik çözücüler bulunduğunu, bunların solvent, alkol veya su bazlı olabileceğini dile getiren Şekerel, keçeli kalemlerde alkol bazlı, boyalarda su bazlı olanların tercih edilmesi gerektiğini söyledi. Şekerel, "Kokulu ürünler, astımlıların nefes darlıklarını tetikler. Hangi boyaların kullanıldığına bakmalı" dedi

Kokulu kırtasiye ürünlerine dikkat! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN