• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yasak aşka devam

Yasak aşka devam
Giriş Tarihi: 8.9.2019

, iş insanı ile yine bir eğlence gecesinde gazetecilere yakalandı. Pişkin oyuncu, sevgilisinin evli olmasına aldırış etmeden mutluluk pozlarıyla gazetecilere el salladı

Başından 3 evlilik geçen, 2 çocuk annesi olan 37 yaşındaki Tuba Ünsal, bir süredir yasak aşk yaşıyor. Oyuncunun birlikte olduğu isimse; İspanyol model Elisabeth Mas'la boşanma aşamasında olan iş insanı Caner Karaloğlu! Birlikteliğe başladığı günden beri pişkince konuşmalar yapan, "Caner evli olabilir, karısının da sevgilisi var" diyen Tuba Ünsal, önceki akşam da bir hayli rahattı. İstanbul Bebek'te yasak aşkıyla birlikte eğlenen Tuba Ünsal, çıkışta Karaloğlu'nun lüks aracına binerek, gazetecilere mutluluk pozu verip el salladı.

YÜKLÜ TAZMİNAT İSTİYOR

Caner Karaloğlu, İspanyol eşi Elisabeth Mas'a, "Kızımız iki aylıkken eşim onu evde bırakıp partilere, festivallere gidiyor" diye boşanma davası açmıştı. Elisabeth Mas, boşanmak için eşinden, aylık 8 bin Euro nafaka, 1 milyon Euro maddi, 1 milyon lira da manevi tazminat istiyor.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Yasak aşka devam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN