• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

atv’nin 26’ncı gurur yılı

atv’nin 26’ncı gurur yılı
Giriş Tarihi: 10.9.2019

Türkiye'nin yenilikçi ve ülkenin değerlerine sahip çıkan bir kanalı olarak her zaman zirvedeki yerini koruyan atv 26'ncı yılını kutluyor. Kutlamaya Başkan Vekili Serhat Albayrak, atv Genel Müdürü , aHaber Genel Müdürü , atv Genel Müdür Yardımcısı , , , kanalın diğer yöneticileri ve çalışanlar katıldı.

Türkiye'nin yenilikçi ve ülkenin değerlerine sahip çıkan bir kanalı olarak her zaman zirvedeki yerini koruyan atv 26'ncı yılını kutluyor. Kutlamaya Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak, atv Genel Müdürü Metin Ergen, aHaber Genel Müdürü Abdulhalik Çimen, atv Genel Müdür Yardımcısı Mutlu İnan, Dilaver Kıvrak, Oskay Aktürk, kanalın diğer yöneticileri ve çalışanlar katıldı. TUrkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Serhat Albayrak atv kuruluş yıldönümü kutlama mesajında, "1993 yılından bu yana sürdürdüğü ilkeli ve tarafsız yayıncılık politikası ile bir televizyon kanalı olmanın ötesinde, ülkemizin ve grubumuzun en saygın ve köklü markalarından biri olan atv'nin 26'ncı yaşını kutluyoruz" diye konuştu.

YENİLİKÇİ KANAL

Pasta kesmeden önce bir konuşma yapan atv Genel Müdürü Metin Ergen, "atv 1993 yılından beri yayında. Ülkenin lider dizi kanalı ve bu başarısını da tüm hızıyla devam ettiriyor. atv yenilikçi ve ülkenin değerlerine sahip çıkan bir kanal, başarısı en çok buradan geliyor. Biz azimli bir ekip olarak bunu sürdürmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bir çeyrek aşırı geride bıraktık 26'ncı yaşımızı kutluyoruz. Hem Türkiye de hem dünyada çok izlenen bu kanalın başarısı için herkese teşekkür ediyorum" dedi.

atv’nin 26’ncı gurur yılı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN