• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cem’in karnını ben doyurdum

Cem’in karnını ben doyurdum
Giriş Tarihi: 17.9.2019

Oyuncu ve komedyen ’la fotoğrafını paylaşan Asef, “Birlikte askerlik yaptık. Ben mutfakta görevliydim. Gösterilerden geldiğinde nöbetçi subaydan kaçıp benden yemek istiyordu. Ben onun çok karnını doyurdum” dedi

Cem Yılmaz ile ilgili bilinmeyen bir gerçek daha ortaya çıktı. 2004 yılında 'Bir Yıldız Doğuyor' adlı yarışmadaki birinciliği ile şöhreti yakalayan Asef Gönenci, Yılmaz ile birlikte çektirdiği askerlik fotoğrafını paylaştı. Stand up gösterilerinde askerlik anılarını anlata anlata bitiremeyen ünlü komedyen ile ilgili anılarını anlatan Asef, "1999'da Kosova Özel Barış Gücü'nde yer aldık. Savaşın tam içindeydik. Ben mutfakta görevliydim. Cem Yılmaz, akşam moral vermek için gittiği gösterilerden geldiğinde nöbetçi subaydan kaçıp benden yemek istiyordu. Ben onun çok karnını doyurdum. Ona pizzalar yapıp özel torpil geçiyordum" diye konuştu. Uzun bir aradan sonra "Aşk Bir Kahkaha" şarkısıyla yeniden iddialı bir dönüş yapan Asef'in, Cem Yılmaz ile çektirdiği askerlik fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Cem’in karnını ben doyurdum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN