• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kızdıran samimiyet!

Kızdıran samimiyet!
Giriş Tarihi: 7.10.2019

’ı izlemeye sevgilisi ’la giden , sahnede şarkıcıyla düet yapınca kıskançlık krizine yol açtı..

İŞİNDEN daha çok özel hayatıyla gündeme gelen Merve Özbey, önceki akşam sevgilisi Kenan Koçak'la Serdar Ortaç'ın sahne aldığı bir mekana gitti. Ortaç, bir ara Özbey'i sahneye davet etti ve ikili düet yaptı. Ancak eşinden yeni boşanan Serdar Ortaç ve Merve Özbey'in sarmaş dolaş şarkı söylemesi, onları dikkatle izleyen Kenan Koçak'ı kızdırdı.


GECEYİ ERKEN BİTİRDİLER
YÜZÜ düşen Koçak ile, sahneden masaya dönen Özbey arasında hararetli bir tartışma yaşandığı gözlendi. Geceyi erken terk eden çiftin, kıskançlık kavgasını dışarda da sürdürdüğü ve ayrı arabalarla mekandan uzaklaştıkları öğrenildi.

TARHAN ABDULAHOĞULLARI

Kızdıran samimiyet! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN