• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ve ’ galasına ’de yoğun ilgi

‘Kral Şakir ve Korsanlar Diyarı’ galasına İzmir’de yoğun ilgi
Giriş Tarihi: 7.10.2019

Çocukların merakla beklediği ve filminin galası, Optimum'da gerçekleştirildi. Galaya çok sayıda aile ve çocukların yanı sıra, Kral Şakir'in çizeri ve yazarı karikatürist da katıldı.

ÇOCUKLARIN merakla beklediği Kral Şakir ve Korsanlar Diyarı filminin İzmir galası, Optimum'da gerçekleştirildi. Galaya çok sayıda aile ve çocukların yanı sıra, Kral Şakir'in çizeri ve yazarı karikatürist Varol Yaşaroğlu da katıldı. Yaşaroğlu, Kral Şakir sevenlerine imza dağıtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

TÜRKİYE'DE DOĞDU
KRAL Şakir ve Korsanlar Diyarı filminin tüm zamanların en iyi açılış yapan animasyon filmi olduğunu vurgulayan Varol Yaşaroğlu, "Daha da büyük başarılara imza atacağız. Film, Türk markası ve Türkiye'de doğdu. Şu anda Türk halkı Kral Şakir'i bağrına bastı" şeklinde konuştu.

‘Kral Şakir ve Korsanlar Diyarı’ galasına İzmir’de yoğun ilgi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN