• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yıldönümü daveti ünlüleri buluşturdu

Yıldönümü daveti ünlüleri buluşturdu
Giriş Tarihi: 11.10.2019

İstanbul Şişhane'de bulunan 'ın 3'üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği geceye sanat, iş ve spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.

İstanbul Şişhane'de bulunan Pera Adalı Restoran'ın 3'üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği geceye sanat, iş ve spor dünyasının ünlü isimleri katıldı. Özlem-Ecem Çağan ev sahipliğinde gerçekleşen gece Songül Karlı, Güvenç Kurtar, Musa Uzunlar, Ali İl, Ege, Şebnem Schaefer ve çok sayıda ünlüyü buluşturdu. Geceye katılan Karlı, yeniden sarıya boyattığı saçlarıyla şaşırtırken, "Siyah saçlarım 24 saat kalabildi. Oğlum yeni halimi beğenmediği için eski halime dönüş yaptım" dedi.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Yıldönümü daveti ünlüleri buluşturdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN