• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘İki bekar insan istediğini yapabilir’

Sunucu , 15 ay evli kalıp boşandığı ’ın, oyuncu ’la yakınlaştığı iddialarıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı

‘İki bekar insan istediğini yapabilir’
Giriş Tarihi: 6.11.2019

İstanbul Nişantaşı'nda bir etkinlikte objektiflere yansıyan Burcu Esmersoy, bir dönem yaptığı spikerliği çok özlediğini, yakında yeni bir spor programı sunmaya başlayacağını söyledi. Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz'ın, oyuncu Berrak Tüzünataç ile yakınlaştığı iddialarına, "İki bekar insan istediğini yapabilir. Birlikte olup olmadıklarını bilmiyorum ama onların hayatına karışamayız. Ben Berrak'ı seviyorum ve tanıyorum ama beraber olmaları onlarla ilgili fikrimi olumsuz anlamda değiştirecek bir durum değil. Niye aramızda sorun olsun ki bu durum? İkisi de bekar insan" dedi.

‘İki bekar insan istediğini yapabilir’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA