• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ekip arkadaşları ile anlaşamıyor

, rol aldığı yapımı filminin çekimlerinin kendisini zorladığını söyledi. Çalışma ortamının çok zorlu olduğunu belirten güzel oyuncu, "Herkes İranlı olduğu için çok az Türkçe konuşan var. O yüzden anlaşamıyoruz." dedi

Ekip arkadaşları ile anlaşamıyor
Giriş Tarihi: 8.11.2019

Bensu Soral, rol aldığı İran yapımı Mes-i Aşk filminin çekimlerinin kendisini zorladığını söyledi. Çalışma ortamının çok zorlu olduğunu belirten güzel oyuncu, "Film başlı başına çok zor. Ben de çok zorlanıyorum. Herkes İranlı olduğu için çok az Türkçe konuşan var. O yüzden anlaşamıyoruz. Ancak çok tatlılar, çok mütevaziler" dedi.

Ekip arkadaşları ile anlaşamıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA