• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

da maske taktı

İzmirli güzel oyuncu , lösemili çocuklara destek için '' etkinliğine katıldı. Ünlü oyuncu ve sunucu, bir yakınının ameliyatı için geldiği hastanede refakatçi olarak kalırken için yapılan etkinliğe de destek verdi

Gözde Kansu da maske taktı
Giriş Tarihi: 9.11.2019

İzmir Özel Can Hastanesi'ne gelen İzmirli güzel oyuncu Gözde Kansu, lösemili çocuklara destek için 'Maskeni Tak' etkinliğine katıldı. Ünlü oyuncu ve sunucu, bir yakınının ameliyatı için geldiği hastanede refakatçi olarak kalırken lösemili çocuklar için yapılan etkinliğe de destek verdi. Kansu, hastane çocuk hekimleri Dr.Özlem Çakmak Yılmaz, Dr.Yunus Bayam Sezer, Dr.Nazmiye Aslı Sürgel, Dr.Ayda Haksever ve asistanları ile sosyal medyada "maskeni tak" çağrısında bulundu.

Gözde Kansu da maske taktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA