• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zil zurna işler!

Yıllar önce alkol yüzünden ölümün kıyısına kadar gelen oyuncu , sağlığıyla kumar oynamaya devam ediyor. Önceki gece elinde içki şişeleriyle zil zurna sarhoş halde gazetecilere yakalanan İşler, umursamaz tavırlarıyla dikkat çekti

Zil zurna işler!
Giriş Tarihi: 10.11.2019

Geçirdiği rahatsızlıktan sonra sosyal hayata fazla katılmayan oyuncu Nejat İşler, İstanbul'da bir zamanlar müdavimi olduğu Cihangir'de önceki akşam zil zurna sarhoş objektiflere yakalandı. Eski günlerini aratmayan İşler, kendisi için yasak olan sigara ve alkolü gece boyunca elinden düşürmedi. Nejat İşler birkaç yıl önce septik şok nedeniyle hastaneye kaldırılmış, uzun süre komada kalmış, 3 ay sonra da taburcu olmuştu. Hastalık nedeniyle üç parmağının ucu kesilen Nejat İşler'e doktorları sigara ve alkol yasağı getirmişti.

KIZ ARKADAŞINI UNUTTU

Gece boyunca mekanda bir kadın arkadaşıyla sarmaş dolaş eğlenen İşler, eğlencenin ilerleyen saatlerinde alkolün de etkisiyle iyice dağıttı. Mekan çıkışında gazetecileri karşısında gören oyuncu, kadın arkadaşını da geride bırakarak tek başına bindiği taksiyle Asmalımescit'e giderek eğlencesine devam etti.

Zil zurna işler! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA