• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sonsuz aşk ve özlemle...

Sonsuz aşk ve özlemle...
Giriş Tarihi: 11.11.2019

'nin kurucusu 'ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde ülkenin dört bir yanında anma törenleri düzenleniyor. Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. yıldönümünde ünlüler de sosyal medyadan duygularını paylaştı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde ülkenin dört bir yanında anma törenleri düzenleniyor. Ünlü isimlerde sosyal medya hesaplarından 10 Kasım paylaşımlarında bulundu.


BETÜL DEMİR
ATAM izindeyiz. Işığın her zaman yüreklerimizi aydınlatacak. Açtığın yolda gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

ALİŞAN
10 Kasım Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 81. yıldönümünde saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

LALE CANGAL
SONSUZ aşk ve özlemle anıyorum. Her sene saat 09:05 de boğazım düğüm düğüm. Sonsuza dek saygı ile anıyoruz.

UMUT AKYÜREK

TÜRKİYE Cumhuriyeti nin kurucusu büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi saygı ve rahmetle anıyorum. Bu millet sana minnettardır. Fikirlerinle, cesaretinle, eserlerinle KALBİMİZDESİN

Oktay KAYNARCA
RUHUN şad olsun atam.. Her daim sonsuza kadar yolun yolumuzdur.

NİDA ALADAĞ

Sonsuz aşk ve özlemle... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN