• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Naz, muradına erdi

Bir süredir aşk yaşayan ünlü oyuncu ile nikah masasına oturdu. Çift, “İlk günden beri evleneceğimizi biliyorduk” dedi. Düğünde sade bir gelinlik tercih eden Naz Elmas'ın kolundaki morluklar dikkat çekti.

Naz, muradına erdi

17.12.2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin güzel oyuncusu Naz Elmas, önceki akşam İstanbul Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen görkemli bir törenle iş insanı Erol Özmandıracı ile hayatını birleştirdi.


HEYECANLI, MUTLU

Spor, sanat ve cemiyet hayatının önde gelenlerinin katıldığı düğün sonrası röportaj veren Elmas, "Çok heyecanlı ve mutluyuz. Erol'u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım" dedi.Neslişah Düzyatan - Engin Altan Düzyatan

Naz, muradına erdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.