• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Aleyna’nın kurtardığı tavşan bendim”

“Aleyna’nın kurtardığı tavşan bendim”
Giriş Tarihi: 15.1.2020

, sosyal medya hesabında ile olan fotoğrafını paylaştı. Oyuncu, "Aleyna'nın reklamda camları kırarak kurtardığı tavşan bendim" itirafı yaptı.

Yakışıklı dizi oyuncusu Korcan Kol'un daha önce Aleyna Tilki'nin reklam partneri olduğu ortaya çıktı. Korcan Kol, sosyal medya hesabından Aleyna Tilki ile olan fotoğrafını paylaştı. Yakışıklı oyuncu; 'Loft Reklam Çekimi Hatırası' diye paylaştığı fotoğrafın altına; "Size bir sır vereyim mi? Aleyna'nın reklam filminde camları kırarak kurtardığı tavşan bendim" yazdı. Yakışıklı oyuncunun bu paylaşımı binlerce beğeni alırken yorum yağmuruna tutuldu.

“Aleyna’nın kurtardığı tavşan bendim” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN