• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kenan'ın cüzdanı karısına emanet

Yeniköy Azur'da ve eşi Sinem Kobal, arkadaşlarıyla yemek yedi. Valelerin ücret istemesi üzerine İmirzalıoğlu, üzerinde para olmadığını fark ederek, "Cüzdanım eşimdeydi" dedi.

Kenan'ın cüzdanı karısına emanet

9.2.2020

Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal, Yeniköy Azur'da arkadaşlarıyla yemek yedi. 4 saat kaldıkları mekandan çıktıktan sonra özel şoförlerinin kardan etkilenmemeleri için şemsiye tuttuğu çift, gazetecilerin sorularına, "Her şey çok güzel arkadaşlar. Projeler hakkında daha sonra konuşuruz" diye yanıt verdi.

Eşini araca bindirirken kendisini görüntüleyen kameramanla şakalaşan İmirzalıoğlu, ayrılırken valelerin ücret istemesi üzerine elini cebine götürdü. Parası olmadığını fark eden ünlü oyuncu, arkasında oturan eşi Sinem Kobal'dan para alıp valeye verdi. İmirzalıoğlu, "Cüzdanım eşimdeydi. Ondan cüzdanımı istedim" deyip güldü.

Kenan'ın cüzdanı karısına emanet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.