• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Uludağ’da ünlüler geçidi

Uludağ’da ünlüler geçidi
Giriş Tarihi: 15.2.2020

Uludağ’daki Whitefest 2020 meşaleler ve havai fişekler eşliğinde sonlandı. Kente çok sayıda ünlünün akın etmesini sağlayan festival, Şehinşah ile ’nın konseri ile sona erdi.

Bursa Uludağ'da 11 gün boyunca heyecan dolu partilerin ve coşkulu konserlerin adresi olan Whitefest, Şehinşah ve Alya'nın muhteşem kapanış performansları ile sona erdi. Akşam saatlerinde Toyota'nın katkılarıyla "Banabak After Ski Party"de sahne alan rap'çi Şehinşah, Pirana şarkısı ile Whitefest gençliğini selamladı. Festival boyunca Uludağ'da müzik ve eğlencenin adresi olan Türkiye'nin en büyük gençlik festivali Yapı Kredi Play Whitefest, yıldızlar geçidine de sahne oldu.

AKIN ETTİLER
Etkinlikte Whitefest gençliği doyasıya eğlenirken, aralarında İsmail Hacıoğlu, Öykü Çelik, Burcu Kıratlı, Ogün Kaptanoğlu ve Serra Pirinç'in de bulunduğu çok sayıda ünlü isim de bu coşkuya ortak oldu.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Uludağ’da ünlüler geçidi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN