• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şeyma ve sevgilisine karantina tepkisi

’nın sevgilisi , ’dan direkt ’ye uçuş olmadığı için Yunanistan üzerinden geldi. 14 günlük karantina kuralına da uymayan Senia’ya sosyal medyadan tepki yağdı.

Şeyma ve sevgilisine karantina tepkisi
Giriş Tarihi: 14.3.2020

Çin'den sonra dünya üzerinde korona virüsten en çok etkilenen İtalya'dan Türkiye'ye gelen Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia, ülkeye girişinin ilk gecesinde soluğu eğlencede aldı.

"ZARARIN OLMASIN BARİ"
İtalya'dan ülkemize direkt uçuş olmadığı için Yunanistan üzerinden seyahat eden Senia'nın, 14 günlük karantina kuralına uymaması sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Kural tanımaz çiftin bu rahatlığı eleştirileri de beraberinde getirdi. İtalyan sevgilisiyle bir restoranda yediği yemeği hikayesinde paylaşan Şeyma Subaşı da, tepkilerden nasibini aldı. Sağlık Bakanlığı'nın sık sık hatırlattığı yurt dışı seyahatlerinden sonra 14 gün boyunca evden çıkmama kuralına uymayan sevgilisiyle eğlenen Subaşı'na, "Ya bunlar işin ciddiyetinin farkında değiller, çıldıracağım.", "Paraları var diye hastalık onlara gelmeyecek falan mı zannediyorlar?", "Şeyma vatana, millete katkın yok, zararın olmasın bari" gibi yorumlar geldi.

Şeyma Subaşı sevgilisiyle yediği yemeği paylaştı

İçişleri Bakanlığı harekete geçti
Şeyma Subaşı'nın İtalya'dan geldiği öğrenilen sevgilisi Guido Senia'nın 14 gün kuralına uymaması üzerine İçişleri Bakanlığı'nın harekete geçtiği öğrenildi. Senia'nın deport edilmesi ya da kalmak istiyorsa 14 gün karantinaya alınacağı öne sürüldü.

İŞTE O TEPKİLER

Şeyma ve sevgilisine karantina tepkisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA