• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nün Özkan’ı

grubunun solistleri ve , önceki gün Çocuk Bayramı dolayısıyla ’nda konser verdi. Şarkı arasında konuşan Güner, ’un tedavisi gördüğünü söyledi.

MFÖ’nün Özkan’ı kanser

25.4.2020

İstanbul Valiliğince 23 Nisan kutlamaları kapsamında Gülhane Parkı'nda düzenlenen MFÖ konserinde sahneye çıkan Fuat Güner ve Mazhar Alanson'a eşlik edemeyen Özkan Uğur'un kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı. Fuat Güner, grup arkadaşları Özkan Uğur'un kanser tedavisi nedeniyle konsere gelemediğini söyledi.

İLK KEZ AYRI KALDILAR
USTA müzisyen Fuat Güner konser sırasında yaptığı açıklamada, kanser tedavisi gören Özkan Uğur'un çok istemesine rağmen doktorunun izin vermemesi nedeniyle aralarında olamadığını belirtti. Mazhar Alanson ise, "1971 yılında Fuat Güner'le ikili olarak çalışıyorduk ve Özkan Uğur'un gelmesiyle marka haline dönüştük, ilk defa ayrı kaldık" sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi. Şarkıcı ve oyuncu Özkan Uğur, 2013 yılında kansere yakalanmış ve başarılı bir tedavinin sonunda kanser hastalığını yenmeyi başarmıştı.

MFÖ’nün Özkan’ı kanser haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.