• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Korona torunlara hasret bıraktı

Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları yasak olan 72 yaşındaki ve 79 yaşındaki çifti, karantina sürecinde çocuklarına ve torunlarına hasret kaldı.

Korona torunlara hasret bıraktı
Giriş Tarihi: 16.5.2020

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Hülya Koçyiğit ve eşi Selim Soydan, bir süredir yaşadıkları karantina sürecini anlattı. Salgında hayatını kaybedenlere rahmet dileyerek sözlerine başlayan Hülya Koçyiğit, "Bir can daha kaybolmasın diye büyük emek ve özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarına da teşekkür etmemiz gerekiyor" dedi.

"EVDEN ÇIKMADIK"
Korona günlerinde hiç sokağa çıkmadıklarını söyleyen Hülya Koçyiğit, "Gönüllü bir şekilde evdeydik. Böylesine özveri ile çalışanlara bizim de katkımız olması gerekiyordu. Misafir de kabul etmiyoruz. En çok çocuklarımı özledim, hele ki torunlarım burnumda tütüyor." ifadelerini kullandı. Selim Soydan ise "Evde kaldık gazeteleri okuduk, haberleri izledik. Günlerimiz biraz yürüyüş yaparak, biraz film izleyerek geçti" dedi.

Korona torunlara hasret bıraktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA