• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vatandaşı aldatan ünlülere büyük ceza

Vatandaşı aldatan ünlülere büyük ceza
Giriş Tarihi: 6.8.2020

Ticaret Bakanlığı, aralarında Seda Sayan, Şeyma Subaşı, Seren Serengil, Seray Sever, Ebru Akel ve Seda Akgül'ün olduğu birçok ünlüye, sosyal medya hesaplarından 'Korona virüse karşı korur' ifadesiyle tanıttıkları ürün nedeniyle idari para cezası kesti. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Ünlü isimlerce sosyal medya hesaplarından paylaşılan videolarda, 'No Attack' isimli ürünün korona virüse karşı koruyucu olduğu ve bizzat kendilerince kullanılıp faydalı sonuçlar elde edildiği yönünde açıklamalar yapılmıştır. Bu yanıltıcı reklamlarda yer alan 6 ünlü isme ve Bilge İlaç Bitkisel Ürünler firmasına toplam 733 bin 476 lira para cezası verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Vatandaşı aldatan ünlülere büyük ceza haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA