• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hiç yakışmadı Aleyna!

Her hareketi ile gençlere örnek olan 20 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki bu kez hayal kırıklığına uğrattı. İlk kez sigara içerken görüntülenen popçunun bu hareketi tepki topladı.

Hiç yakışmadı Aleyna!

21.10.2020

Her yaptığı ile olay olan şarkıcı Aleyna Tilki bu kez kötü örnek oldu. Yemek sonrası art arda sigara içen genç popçu ilk kez sigara içerken görüntülendi.

LONDRA'YA CANLI BAĞLANTI
Sigara ile ilgili soruları geçiştiren Tilki, "Genelde avokadolu tost yiyorum, bazen de kendimi şımartmak için tatlı yiyorum. İyi ki beni yemek yerken çekmediniz, kendimden geçiyorum" dedi. İş için Londra'ya gidecek olan ve pandemiden dolayı uçuşların yasaklandığını belirten popçu, "Londra'da 2. dalga başlamış, o yüzden iptal oldu. Biz de öyle bir sistem kurduk ki, birbirimize bilgisayardan bağlanıyor ve çalışmalarımızı öyle yapıyoruz" dedi.

O YIRTIK ÇORABI ALIRMIŞ!
1300 TL değerindeki kaçmış görüntülü çorap hakkında konuşan Tilki, "Benim çoraplarımın hepsi yırtık, düz çorabım yok. Her giydiğimde yırtılıyorlar, ben yine de giyiyorum. 1300 TL'lik çorabın kumaşı iyiyse öder ve alırım" dedi.

Hiç yakışmadı Aleyna! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.