• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Güzelleşmenin yeni adresi

Güzelleşmenin yeni adresi

10.6.2021

Geçtiğimiz Şubat ayında İzmir Bayraklı'daki Folkart İkiz Kuleler'de açılan Sultan's Derm Estetik ve Güzellik Merkezi, Alsancak'ta yeni yerine taşındı. Faaliyete geçen merkezin sahibi Sultan Bozkurt, pandemi nedeniyle kısıtlı sayıda tutulan davetliler için açılış kokteyli düzenledi. Açılışa ve yeni normalleşmeye özel yaz indirimleri sunduklarını belirten Bozkurt, "Pandemide bakım ihtiyaçlarını erteleyen kişilerin güzellik ve estetik seanslarını programlamaya başladık" dedi.

ÇEŞME SEZONUNU ARKADAŞLARIYLA AÇTI
Genç oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, yaz tatilini Çeşme'de geçiriyor. Arkadaşlarıyla birlikte Ayayorgi Koyu'ndaki bir beach cluba gelen Küçükköse, gün boyunca güneşlenip denizin tadını çıkardı. Arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf ve video çektiren güzel oyuncu, eğlenceli anlarını da sosyal medya hesabı üzerinden yayınlayarak mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

■ ERCAN AKGÜN

Güzelleşmenin yeni adresi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.