• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan ev bakıyor

Kıbrıslı şarkıcı Buray, yakın arkadaşları Ivana Sert ve nişanlsıı ’yi ziyaret etmek için geldiği ’ya adeta aşık oldu. Dostlarından kendisi için ev bakmalarını rica eden ünlü şarkıcnıın, “Urla tam bana göre, buraya yerleşmek istiyorum” dediği öğrenidli

Urla’dan ev bakıyor

10.6.2021

Müzik kariyerine Gökhan Tepe, Soner Arıca, Berksan ve İzel gibi birçok ünlü şarkıcının gitaristliğiyle başlayan Buray, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Verdiği konserlerle Türkiye'nin birçok yerini gezen genç şarkıcı, ziyaret için geldiği İzmir Urla'ya ise hayran kaldı.

Yakın zamanda Urla'da yaşayan dostları Ivana Sert ve nişanlısı Sezer Dermenci'yi ziyaret eden Buray, beldeyi gezip gördükçe daha da çok sevdi.

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ
Urla'da ikamet eden tanıdıklarından kendisi için ev bakmalarını rica eden ünlü şarkıcı, "Burası tam benlik. İstediğim gibi bir ev bulursak yerleşmeyi hayal ettiğim tatil kasabasına kavuşmuş olacağım" dediği öğrenildi.

Öte yandan, 15 Haziran'da 37'inci yaşına basacak olan Buray'a, yakın dostlarının Urla'da doğum günü partisi hazırladığı ortaya çıktı. Sezer Dermenci'nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan partiye Ata Demirer ve birçok ünlünün katılması bekleniyor.

FATİH ŞENDİL

Urla’dan ev bakıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.