• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Melankolik Sena

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda konser veren genç şarkıcı Sena Şener, “Bu gece şarkılarımla sizleri üzeceğim” deyip slow parçalarıyla sevenlerine keyifli olduğu kadar hüzünlü bir gece yaşattı

Melankolik Sena

13.9.2021

ALTERNATİF müziğin beğenilen isimlerinden Sena Şener, İzmir Enternasyonal Fuarı'nın Mogambo Geceleri'nde sevenleriyle buluştu. Güçlü sesiyle dinleyenleri mest eden Şener, sempatik tavırlarıyla da bir kez daha kendisine hayran bıraktı. 17 yaşından beri müzikle uğraştığını belirten ve Türkçe parçaların yanı sıra DJ Mahmut Orhan ile birlikte hazırladığı yabancı çalışmalarını da seslendiren güzel şarkıcı, gecenin temposunu orta seviyede tutmaya çalıştı.

SILA'YA GÖNDERME
"BU gece söyleyeceğimiz parçalarla hem eğleneceğiz hem üzüleceğiz. Ancak çoğunlukla üzeceğim sizi" diyen Sena Şener, sözünü tuttu ve konserin büyük bir bölümünü slow şarkılara ayırdı. Geçtiğimiz haziran ayında çıkardığı "Benimle Yan" şarkısının ismini "Yan Benimle" olarak koymayı düşündüğünü, ancak Sıla'nın da böyle bir parçası olduğu için ismini değiştirdiğini belirten Şener, "Sıla ile pişti olmak en son istediğim şey" yorumunu yaptı.

ERCAN AKGÜN

Melankolik Sena haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.