• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nar en doğal kalp ilacıdır

Nar en doğal kalp ilacıdır

26.11.2021

NAR, yüksek konsantrasyondaki antioksidanları nedeniyle güçlü bir antienflamatuardır. Vücuttaki iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olabilir ve oksidatif stres ve hasarı önleyebilir. Nar en doğal kalp ilacı olarak bilinir. Kalbi korur, damarları onarır, kan dolaşımını rahatlatır ve hastalıklara karşı koruyucudur.

DOMATES SUYU İLE ZİNDE KALIN
DOMATES suyundaki likopen ve diğer karotenoidlerin, akciğer kanseri, meme kanseri ve prostat kanseri gibi bir dizi farklı kanser riskini azalttığı bulunmuştur. Bunun dışında sindirime destek olur, kolesterolü düşürür, pıhtılaşmayı önler, antienflamatuar etkisine sahiptir, cilde faydalıdır, felci önler, gözleri korur.

KARACİĞER İÇİN LAVANTA ÇAYI
LAVANTA yapraklarından hazırlanan çay, hazımsızlık, gaz ve şişkinliği hafifletir. Sakinleştirici etkisiyle rahat bir uyku uyumaya yardımcı olur. İltihabı azaltabilen ve bir dizi ciddi rahatsızlığı önleyebilen antienflamatuar özelliklere sahiptir. Ama en büyük faydası, karaciğer yağlanmasını azaltmasıdır.

Nar en doğal kalp ilacıdır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.