Başkan pistte

Giriş Tarihi:01.03.2013, 18:04 Güncelleme Tarihi:01.03.2013, 18:04
Bugün başlayacak Aras Cam Rallisi'nde pilotlar arasında İsabeyli Belediye Başkanı Erim de var
Batı Anadolu Motor Sporları Spor Kulübü tarafından düzenlenen Ege Ralli Kupası 2013'ün ilk ayağı olan Aras Cam Rallisi Seferihisar'da bugün başlıyor. Ege Bölgesi'nde düzenlenen ulusal ve mahalli rallilerden oluşan Ege Ralli Kupası 2013'ün ilk ayağı olan Aras Cam Rallisi'nde İsabeyli'nin hız tutkunu Belediye Başkanı Bekir Kuvvet Erim de yarışacak. İsabeyli beldesinde 7 yıldır ralli ve tırmanma şampiyonası da düzenleyen ve tecrübeli bir pilot olan Erim, beş ayrı kategoride gerçekleşecek Aras Cam Rallisi'nde Fiat Palio Cit Car ile kendi kategorisinde iddialı.
Ege Ralli Kupası 2013'ün ikinci ayağı 23-24 Mart'ta düzenlenecek İzmir Rallisi. Ardından üçüncü ayak 6-7 Nisan'da Ege Rallisi ile geçilecek. Dördüncü ayağı 28-29 Eylül'de M.K.A Rallisi ile gerçekleşecek olan Ege Ralli Kupası 2013'ün şampiyonları, 26-27 Ekim'de yapılacak 5. ayak yarışı olan Cumhuriyet Rallisi sonunda belli olacak. Kategorilerinde ilk üçe girenlerin hem kategorilerinde hem de genel klasmanda puan alacağı Ege Ralli Kupası'nda yıl sonunda genel klasmanda ilk üçe giren pilot ile co-pilotlara, kategorilerde ise ilk üçe giren pilot ve co-pilotlara kupa verilecek. ALİ SOYDEMİRkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.