KARŞIYAKA ÇOK GERGİN

Giriş Tarihi:19.04.2017, 14:24 Güncelleme Tarihi:20.04.2017, 00:01
Altuğ, “Geç kaldılar” diyen Büyükoral’ın açıklamalarına, “Bugüne kadar neredeydiler?. Bizi uyarmak yerine çözümün bir parçası olsunlar” dedi

Karşıyaka'da yönetim ilki 13-14 Mayıs, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 20-21 Mayıs'ta seçimli genel kurul kararı almasının ardından gözler kulüp Başkanı Mutlu Altuğ'a çevrildi. Divan Başkanı Cihan Büyükoral'ın, "geç kalındığı" konusundaki açıklamalarla ilgili olarak tepki gösteren Altuğ, "Sezon başında bizlere verilen sözlerin hiçbiri yerine getirilmedi. Kimsenin kulübe talip olmadığı dönemde biz bu kulübe sahip çıktık.
Bu kulüp kayyuma giderken bu insanlar neredeydi?. Bizleri uyarmak yerine çözümün parçası olsunlar" dedi.

YAKIŞIKSIZ SÖYLEMLER

Bu güne kadar hem idari, hem de sportif anlamda kulübü bir yerlere getirdiklerini söyleyen Başkan Mutlu Altuğ, "Biz Karşıyaka Spor Kulübü'nün yararı için ne gerekiyorsa onu yaptık. Zarar getirecek hiç bir işe girişmedik. Başta divan kurulu ve camiamız rahat olsun. Hep birlikte çözüm üretmek için çalışalım. Bu tür söylemleri yakışıksız buluyorum" diye konuştu. Yeniden aday olup olmayacağı ilgili sorulara ise Altuğ, "Yönetimdeki arkadaşlarımız ile oturup durum değerlendirmesi yapacağız. İstediğimiz şartları oluşturursak göreve tekrar talip olabiliriz. Mevcut yönetimi güçlendirmek için çalışmalarımız sürüyor. Ancak başka bir arkadaşımız, 'benim şartlarım senden iyi, göreve talibiz derse' saygı duyarız. Hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmadım. Biz ligler devam ederken genel kurul kararı aldık. Aday çıkacaksa çalışma yapma zama- nı bulsun istedik. Hiç- bir şey için geç kalınmış değil. Biz Karşıyaka için ne gerekiyorsa yaparız" diye konuştu.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

kalan karakter 1000

... ...

Koltuk Sevda'm olmadı diyorsun da her seçimde mutlaka aday oluyorsun bu sene kimse talip olmadı takım sana kaldı sende Mutlu Mesut oldun.Küme düşmemek başarımı Karşıyaka bugünleridemi görecekti.Yönetim olarak hiçbirşey yapmadınız .

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.04.2017 13:59
SADNESS SADNESS

BAŞKAN HAKLI DİVAN KURULU , KILINI KIPIRDATMIYOR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.04.2017 12:59
serdar serdar

istediğimiz şartları oluşturursak ğöreve tekrar talip oluruz. ooooooooohhhhhhhppppppp AMATÖR

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.04.2017 12:16
saim saim

ortalık karıştı herkes birbirine sallıyor, Başkan divana, holdinğ,ci ksk ye, çarşı holdinğ ciye, yönetim zaten mağduru oynuyor, kusura bakmayın kimse size zorla başkanlık vermedi, siz öğle alğıladınız, kurtuluş bizde dediniz, sonra kabus, arkadan itenler anında yok oldu, ezdiniz birbirinizi fotolarda, restorantlar,da, kahvaltı masalarında, olan personele oldu kimse bu insanların varlıklarından haberdar olmak bir yana muhatap bile olmadılar, SORUYORUM ŞİMDİ SİZE YÖNETİM DEĞİŞTİ, PERSONELMİ ĞİTTİ, YÖNETİM,Mİ....... TABİKİ YÖNETİM , ANLANIŞSINIZDIR UMARIM

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.04.2017 11:04
serhat   serhat

Değişim ama ğüçlü, Yönetim önümüzdeki sezon bu yaşananlardan katkat fazlası bekliyor, puan silmeler, futbolcular kalacakmı, transfer yasağı, hepsinin baş sebebleri ise para para para umarım bu imkan ve ğüce sahip olanlar gelir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.04.2017 10:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.