• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Karşıyaka'da kritik süreç

Karşıyakada kritik süreç

02.01.2018, 17:40 Güncelleme Tarihi: 02.01.2018, 20:30

Kulübe talip olacağı konuşulan Nazım Torbaoğlu, Yaşar Holding’in tavrını bekliyor. Borcun 5’te 3’ünü kendisi 5’te 2’sini Yaşar Holding’in ödemesiyle 2 ayrı şirket kurmak isteyen Nazım Torbaoğlu’nun şartların oluşması halinde harekete geçeceği belirtildi

Karşıyaka'da son şirketleşme kongresinde ismi kulübe talip olacağı şeklinde ön plana çıkan Nazım Torbaoğlu'nun Yaşar Holding'in tavrını beklediği öğrenildi. Futbola ortak bulma çalışmalarından sonuç alamayan KSK'de 28 Aralık'taki kongrede kulübü, borcun 5'te 3'ünü kendisi, 5'te 2'sini ise basketbolun sponsoru holdingin ödemesi önerisiyle şirketleştirmek istediği iddia edilen Torbaoğlu'nun Yaşar Ailesi'nin kararına göre hareket edeceği belirtiliyor.

PRİM VE REKLAM DESTEĞİ VERDİ

Camianın önemli isimlerinden olan Nazım Torbaoğlu'nun kulübün borçsuz, kendi ayaklarının üzerinde duran, önünü görebilen 2 şirket haline gelmesi hayali kurduğu, futbolda harekete geçmek için ise holding cephesinin basketbol şubesinin toplam borcun 5'te 2'sini ödeyerek üstlenmesini şart koştuğu belirtildi.
Yalnız başına adım atmayacak Torbaoğlu'nun son kararında holdingin tavrının etkili olacağı öğrenildi. Kulüpte birçok görevde bulunan Torbaoğlu, bu sezon Mutlu Altuğ yönetimine prim ve reklam desteği sağlamıştı.

ERGEZEN DİVAN'DA

Karşıyaka'da Cihan Büyükoral'ın istifasının ardından divan kuruluna 2. Başkan Ferruh Ergezen vekalet edecek. Ergezen, 20 Ocak'taki olağanüstü seçimli kongreye kadar çözüm yollarını masaya yatırmak için camiayla toplantılar yapacak. Kaf-Kaf'ta seçime kadar yönetim boşluluğu oluşmaması için görevde olan yönetim de Futbol Federasyonu'na başvurduktan sonra yarın serbest kalma hakkı kazanacak Abdülhamit ve Mahmut'la ödeme protokolü yapmaya çalışıyor.

ALİ TFF'YE GİTTİ

Teknik direktör Halim Okta ile sıkıntı yaşayan ve artık başka takıma gitmek isteyen Ali Say ile de ipler kopma noktasına geldi. 10 gündür çalışmalara katılmayan genç oyuncu serbest kalıp alacaklarını tahsil etmek için TFF'ye başvurdu.

Karşıyaka'da kritik süreç haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN