Buca Şaştı Kaldı

Giriş Tarihi:11.01.2018, 23:57 Güncelleme Tarihi:11.01.2018, 23:57

Bucaspor yönetimi, geçen sezon FIFA tarafından verilen 2 dönem transfer yasağını kaldırmak için harekete geçerken, şok dosyalarla karşılaştı. Yönetim, federasyona yazı yazarak alacaklı olanların dosyalarını ve ödenmesi gereken güncel borç miktarlarını öğrenmek istedi.İzmir ekibinin son 7 yıl içinde transfer ettiği oyuncuların yanı sıra bazı teknik adamlara da borçlu olduğu ortaya çıktı.

BORÇ YÜKÜ ÇOK AĞIR

Futbol federasyonu, Bucaspor'un ara transfer döneminde transfer yasağını kaldırabilmesi için yönetime 30 dosyanın bulunduğunu bildirdi. Bu alacaklı dosyaların içinde Serkan Yanık, Recep Niyaz, Berkay Samancı, Faruk Atalay, İskender Alın, Erkan Taşkıran, İrfan Başaran, Berkin Kamil Arslan, Emre Balak gibi başka futbolcularla birlikte teknik direktör Samet Aybaba'nın da dosyası yer aldı. İzmir ekibinin transferin önünü açabilmesi için en az 5 milyon lira ödemesi gerekiyor.

KAYNAK ARAYIŞI VAR

Ancak yönetimin transferin önünü açarak devre arasında istediği oyuncuları bulamayacağından dolayı yeni sezon öncesi yasağı savmayı planladığı ifade edildi. Kaynak arayışlarına giren yönetim, elde edilecek gelirle de mevcut futbolcuların alacaklarını ödeyecek.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

kalan karakter 1000

TARAFTAR TARAFTAR

BU ADAMLARIN SUÇU NE.kULUBÜ BUGE GETİREN BAŞKAN, YÖNETİCİ , ANTRENÖR ,MENEJER( KARŞIYALAI) ONLARDAN HESAP SORULMALI.SÜPERLİGE ÇIKTIKLARINDA NELER GÖTÜRDÜLER HERKES BİLİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2018 15:04
ROI ROI

Dalga mı geçiyorsunuz? Yönetim olarak ne kadar transfer yasağınız var nasıl bilmezsiniz? Bir de şaşırmışlar. Durun o zaman söyleyelim. Kulüpte önceden çalışanlar da (aşçısı, temizlikçisi, muhasebecisi, masörü) de transfer yasağı koydurabilir. Bilin de Şaşırmayın. Tabii ne olacak kim takip edecek kulüpte personel yok ki. Olan da zaten kendi işiyle meşgul. Kulübe gelen giden kendi işi için mi gönlü için mi geliyor? Sorgu sual hiç yok? Bırakın bu işleri. Yönetilmeyin yönetin dedik. Akıl hocanızı değiştirin dedik. Ama yok. Siz birisi oraya başkan olana dek ödeyin borçları. gelene temiz kalsın, bakın bakalım sizin içinizde kaptan olan nasıl başkan olacak? Sizde ah vah diye kayaya vura vura izlersiniz, eski bir başkanın şimdi yaptığı gibi. ama tabii o da hata yaptım demez. Ancak size borç verir akıl verir. Bir düşünün ya bir düşünün. Neden nasıl haberiniz olmaz. her şeyi yapıyor dediğiniz bunlardan size niye haber vermez?Güya kulübün tek çalışanı değil mi?Resmen yönetiyor da yanlış yönetiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2018 14:21
Hayri Hayri

Alt yapının mimarı Adnan dolma beye ne kadar teşekkür etsek azdır, fakat yeni başkan daha başa geleli 5-6 ay olmuş yapılanları kendi yapıyormuş gibi göstermesi hiç yakışık almıyor.ahmet başkan yorulduysan yerine gelecek, borçları ödeyecek insanlar var, bırak o zaman kardeşim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 12.01.2018 10:39
Bucaspor Bucaspor

5 milyon bu seviyede inşaat işi yapan veya belediye için para değil. Levent Priştina istesin 2 günde borçsuz takım oluruz. Ama Cemil Şeboya oy atmayan taraftar kendisine dönsün baksın takım 3. lige koşuyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2018 10:30
BUCALI BUCALI

Allah aşkına bu halk bu taraftar gerizekalı veya enbesil değil cocugun eline şeker verir gibi insanları kandırmaya gerizekalı yerine koymaya çalışıyorsunuz. Ayıptır İzmirin en büyük 2. ilçesinin takımı bu hallere düşmemeliydi. Madem 5 Milyon ödeyip Transfer yapacak paranız yok neden hala yönetimdesiniz. Bu takım 3 lige düşerse hesabı kimden sorulacak arkadaşlar bu vebalin altına nasıl gireceksiniz. Alt yapı bu kadar iyi yönetiliyor tüm yaş kategorilerinde nağmalup devam ediyorken üst yapının 3 lige düşmesi alt yapıdan oyuncu kaybedicegimiz ve Bucasporun iflas bayrağını çekecegi anlamına geliyor. Sayın yöneticiler bu vebalin altına girmeyin lütfen

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.01.2018 09:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.