Kahraman arıyorum

Giriş Tarihi:14.01.2018, 00:16 Güncelleme Tarihi:14.01.2018, 00:16
Karşıyaka teknik direktörü Halim Okta, “Kahramanlar bulmak zorundayız. Bu bir fırsat işidir” diye konuştu

Transfer yasağı, maddi darboğaz, sonuçsuz geçen kongrelerden sonra Can Erdem ve Ali Say gibi iki önemli golcüsünü kaybeden Karşıyaka'da teknik direktör Halim Okta, giden oyuncuların yarattığı boşluğu takım içindeki oyuncularla pansuman edeceklerini söyledi. Oyuncuların ayrılmalarını, "Yönetimle futbolcular arasındaki idari bir konu" olarak yorumlayan Okta, forvetteki sıkıntıyı Hakan Kuş, Bartu Umut ve Doğukan ile kapatmaya çalışacağını söyledi. "Sorunları takım içinden çözeceğiz" diyen Okta şunları söyledi:

GİDENLERİ ARATMAZLAR

"Kahramanlar bu zamanlarda ortaya çıkar. Hakan mı, Bartu mu, Doğukan mı olur, başka oyuncu mu bilemem ama kahramanlar zor zamanda ortaya çıkar. Kendilerini gösterip ön plana çıkabilirler. Can Erdem ve Ali Say'ı hiç aratmayacaklarını düşünüyorum."

GÖKHAN ÖZYURTLU

kalan karakter 1000

Doc Doc

Aç ayı oynamaz derler hala kahraman aranıyor diyorsunuz çarşıymış çakma lakaplilar yalı göztepe çarşı bjk siz olsa olsa bostanlı pazarı olursunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.01.2018 22:21
ÇARŞI ÇARŞI

Huzuru sağlayın artık yeter, Benim adamların oynayacak, bana yakın olanlar diyen kim varsa bu kulüpte kapının önüne koyacaksınız, 2 . yarı Gün ola Harman ola

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2018 22:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.