• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka'da heyecanlı bekleyiş

Karşıyaka'da heyecanlı bekleyiş

17.01.2018, 19:23

Tarihinin maddi olarak en kötü günlerini yaşayan KSK'de geçtiğimiz gün yapılan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, KSK camiasının önemli isimlerinden Nazım Torbaoğlu, İzmirli işadamı Emin Önal, avukat Mehmet Yaya ile eski futbolcu Necati Ateş'in yaptığı toplantının detayları ortaya çıktı.
Mesut Sancak'ın kulübün tamamını devralmak istediği öğrenildi.

İKİ AŞAMALI OLACAK

Folkart'ın iki aşamalı olarak kulübü almayı planladığı öğrenildi. Bu sezon camia ve Folkart'ın birlikte oluşturacağı yönetimle yola çıkılacak. Gelecek sezon ise yönetim Sancak tarafından kurulacak. Sancak'ın futbolu Emin Önal'a emanet etmesi beklenirken, basketbolu ise camianın içinden isimlere teslim etmeyi planlıyor. Basketbolda kulübün en büyük destekçisi Yaşar Holding, sponsorluğa devam etmek isterse bu ortaklık da sürecek.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Sancak ve kurmaylarının alacaklılarla temasa geçtiği öğrenildi. 18 milyon lira civarındaki transfer yasağını hafta sonu yapılacak genel kurula kadar kaldırmaya planlıyor.
Özellikle puan silme cezalarını önüne geçmek için önceliği o dosyalara verdiği öğrenildi.

Karşıyaka'da heyecanlı bekleyiş haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN