• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yıldızlar Geçidi

Yıldızlar Geçidi

28.02.2018, 23:44

Laureus Vakfı'nın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 2000 yılından bu yana dağıtılan ve spor dünyasının en saygın ödüllerinden kabul edilen Laureus Dünya Spor Ödülleri, Monaco'daki törenle sahiplerini buldu. "Yılın Erkek Sporcusu" ödülünü, 9 senenin ardından tekrar İsviçreli tenisçi Roger Federer kazandı. Beşinci kez bu ödülü elde eden Federer, ayrıca "Yılın Geri Dönüşü" ödülüne de layık görüldü.

ROGER FEDERER'E BÜYÜK ONUR

Böylece Federer aynı anda iki ödül alan ve 6 kezle en fazla ödül kazanan isim oldu. Federer, İspanyol tenisçi Rafael Nadal, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, Büyük Britanya'dan pilot Lewis Hamilton, atlet Muhammed Farah ve bisikletçi Chris Froome'u geride bıraktı. Tek kadınlarda 23 grand slam zaferi bulunan ABD'li Serena Williams, "Yılın Kadın Sporcusu" ödülüne layık görüldü Williams bu ödülü 4. kez kazanma başarısını gösterdi.

Yıldızlar Geçidi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN