• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka'da büyük öfke

Karşıyaka'da büyük öfke

21.04.2018, 00:00

Karşıyaka'nın yıllardır yapımını özlemle beklediği Yalı'daki stat için taraftarların Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'a olan öfkesi her geçen gün büyüyor.
2013 yılında projesi geliştirilip 2014'te ihaleye çıkarılan Karşıyaka Stadı'na en başından bu yana karşı olan Karşıyaka Belediyesi, son yapılan ruhsat başvurusuna da çok hızlı bir şekilde olumsuz yanıt verdi. 60 günlük yasal süreyi beklemeden ruhsat başvurusunu reddeden Akpınar'a taraftarlar sosyal medyadan yüklendi.

TARAFTAR İSYANDA

Geçtiğimiz günlerde Akpınar, kendi düzenlediği bir organizasyonda "Küfür kültürünü yayacaklar, bira içip duvarlara işeyecekler" açıklaması yaparak yeşil-kırmızılı taraftarları öfkelendirmişti. Sosyal medyadan Akpınar'a yüklenen taraftarlar, "Karşıyaka Stadı'nın ruhsat başvurusunu reddeden Karşıyaka Belediyesi'ne teşekkür ederiz. İyi ki varsınız", "Stat için Karşıyaka Belediyesi'ne başvuran Rönesans İnşaat bir cevap bekliyor. Artık Karşıyaka'nın kaybedecek bir günü bile yok. Dolayısıyla Karşıyakalılar da bir cevap bekliyor" yorumlarını yayınladı.

BEŞİKTAŞ'I TERCİH ETMİŞTİ

KSK'nin maçlarına fazla gelmeyen Hüseyin Mutlu Akpınar'ın, geçen yıl Beşiktaş'ın Olympiakos maçına gidip sosyal medyada fotoğraf paylaşması yeşil-kırmızılı taraftarları kızdırmıştı. Kendi maçlarında göremedikleri Akpınar'ın İstanbul'daki Beşiktaş maçından paylaşım yapmasına sinirlenen KSK taraftarları, "Trafik yoğunluğunu gerekçe gösterip stadımıza karşı çıkan Akpınar, Vodafone Arena'nın İstanbul'un göbeğinde olduğunu göremedi mi!", "Beşiktaş'a göstermiş olduğun ilgiyi lütfen başkanlık yaptığın semtin takımına da göstersene" dedi.

Karşıyaka'da büyük öfke haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA