• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizlispor zor günlerden geldi

Denizlispor zor günlerden geldi

17.05.2018, 23:14 Güncelleme Tarihi: 17.05.2018,23:27

Başkan yardımcısı Atilla, “Çok zor bir sezonu geride bıraktık. Son 8 dakikada faksı TFF’ye yollamasak darmadağındık” dedi

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, çok zor bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, "320 bin Euro'yu futbolcunun hesabına yatırmayıp, son 8 dakikada TFF'ye faksını göndermeseydik bugün belki Denizlispor darmadağın ve ligden düşmüş olacaktı" dedi. Transfer yasaklarından bugünlere gelindiğini vurgulayan Atilla, "Sezon başında takımı korumak zorundaydık. Futbolcular sağolsunlar bizi çok hırpalamadılar. Alperen Babacan dışında kadroyu korumayı başardık. İlk yarıyı istemediğimiz bir noktada 14 puanla tamamladık" dedi.

BORÇ TEMİZLEDİK

Atilla, şöyle konuştu:

"Başkanımız Mustafa Üstek ve yönetim kurulu üyelerinden Allah razı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan'ın da katkısıyla borçları temizledik. 84 dosyadan 83'ünü kapattık sadece Leandro kalmıştı. Sezonun hamlesini yaptık. 1 milyon 280 bin TL'ye mal oldu ama gelecek sezon için de puan silinmesinin önüne geçtik."

İLGİSİZLİK BİZİ ÜZÜYOR

Kongrede aday olmayacağını açıklayan Mustafa Üstek'in ikna edilebileceğini belirten Taner Atilla, "Mustafa Üstek'in göreve devam etmesi için sorunlar konuşulmalı. Üstek her yönetime verildiği kadar maddiyat da istemiyor. Ama iki de bir belediye başkanını, valiyi rahatsız etmek istemiyor. Bence Denizlispor'da bir dönem daha göreve devam etmeli. Sayın Üstek başkan adayı çıkmazsa kulübü sahipsiz bırakmaz" dedi.

Denizlispor zor günlerden geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN