• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altay’da karar zamanı

Altay’da karar zamanı

21.05.2018, 23:46

Süper Toto 1. Lig hazırlıklarına başlayan ekibinde yönetim önceliği 6 as oyuncuya verecek

Spor Toto 1. Lig'e 7 sezon sonra yeniden 'Merhaba' diyen Altay'da Özgür Ekmekçioğlu, iç transfer çalışmalarını bu hafta içinde noktalayacak.
Transferde tek yetkili sportif direktör Özden Töraydın'ın takımdan kalacak ile gidecek isimleri belirleyip başkan Özgür Ekmekçioğlu'nun onayına sunacak. Siyah beyazlı takımda Fatih, İbrahim Akın, Hayrullah, Ferdi Coşkun, Murat Türkkan ve Murat Uluç'un sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona erecek. Yönetimin, sakatlıklarla boğuşan İbrahim Ferdi Coşkun'la sözleşme yenilemeyi düşünmediği öğrenilirken, Fatih ile Hayrullah'ın durumu henüz netleşmediği bildirildi.
Sözleşmesi biten oyunculardan İbrahim Akın, Murat Türkkan ve Murat Uluç'u takımda tutmak için iç transferde ilk görüşmelerin bu 3 oyuncuyla yapılacağı açıklandı. Töraydın'ın 3 oyuncunun da 1. Lig'de siyah-beyazlı formayı giymesini istediği öğrenildi.

VEDA OLABİLİR

Yönetimin, sözleşmesi devam eden oyunculardan vedalaşacağı isimlerin olduğu da kulislerde konuşulmaya başlandı. Altay'la anlaşmaları bulunan Doğan Karakuş ile Ozan Sol'un yanı sıra Muharrem Ozan'la da vedalaşılacağı öğrenildi

MURAT ARABACI

Altay’da karar zamanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN