• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altay’da ya feda ya veda

Altay’da ya feda ya veda

03.06.2018, 23:48

Altay yönetimi iç transferde oyuncuların alacağı ücretlerde fedakarlık isteyecek. Anlaşma sağlanmazsa vedalaşılacak

Spor Toto 1. Lig'e 7 yıl sonra dönen Altay'da hem iç hem de dış transferde haziran ayında hareketli günler yaşanacak. Bu ay içinde Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gelecek yaklaşık 2.6 milyon liranın temlik ve icra dosyalarına gidecek olmasından dolayı transferde henüz somut bir adım atamayan Özgür Ekmekçioğlu yönetimi, iç transferde de kemer sıkacak. Sözleşmesi devam eden oyuncuların kontratlarında geçen sezon başında şampiyon olunması halinde yüzde 30 artış maddesinin olduğu siyah beyazlılarda, Ekmekçioğlu yönetiminin hem anlaşması biten, hem de devam edenlere yeni şartlarda sözleşmeler sunacağı öğrenildi.

MASAYA OTURULACAK

Kulislerde Muharrem Ozan Cengiz, Ozan Sol, Doğan Karakuş, Fatih Gül ile İbrahim Ferdi Coşkun'la devam edilmeyeceği konuşulurken, anlaşması biten Murat Uluç, İbrahim Akın, Murat Türkkan, Hayrullah Çelik ve Hüsamettin Yener'le bu hafta içinde masaya oturalacak.

VEDA EDİLEBİLİR

Sözleşmesi devam eden İbrahim Öztürk, Serkan Sözmen, Ferhat Çulçuoğlu ve Egemen Gençalp'le yeni sezon için ücretlerde pazarlık yapılacak. Oyuncularla uzlaşılamaması halinde ise vedalaşılacağı öğrenildi.

Altay’da ya feda ya veda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN