• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka'da gözler ağabeylerde

Karşıyaka'da gözler ağabeylerde

13.06.2018, 22:11

Karşıyaka'da yönetim kurulu İzmir dışında olan tecrübeli oyuncular Abdulhamit Yıldız ve Tayfun Pektürk ile bayram sonrası masaya oturacak. Yeşilkırmızılı kulübün alt yapısında yetişen stoper Metin Peker ve forvet Hakan Kuş'tan da haber bekleniyor. Karşıyaka Futbol Şube Başkanı Hakan Çeliker, "Biz yönetim olarak verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Tüm oyuncularımız fedakarlıklar göstererek takımda kaldı. Bu arkadaşlarımızdan da cevap bekliyoruz. Bayram sonrasında da ekibimizde bulunan tecrübeli isimlerle görüşüp anlaşmaları sağlamak istiyoruz" dedi.

Karşıyaka'da gözler ağabeylerde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN