• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

krizi çözdü

Manisaspor krizi çözdü

30.06.2018, 20:21

TFF 2. Lig’e düşen ’da Baygeldi başkanlığındaki yönetim, Portekizli oyuncu Arıza ’ya 60 bin Euro ödemesini yapıp küme düşme tehdidini bertaraf etti

TFF İkinci Lig temsilcisi Manisaspor, tarihinin en büyük krizlerinden olan Makukula ile yaşanılan sorunu çözdü. Bülent Baygeldi yönetimi, gerekli ödemeli yaparak kulübe rahat bir nefes aldırdı. FIFA Disiplin Kurulu tarafından 29 Haziran 2018'e kadar herhangi bir anlaşma olmadığı takdirde küme düşürülme tehdidi ile karşı karşıya kalan Tarzanlar, mesai saatlerinin bitimine kadar 60 bin Euro ödeme yaptı. Kesintilerle beraber 56 bin Euro'nun Makukula'ya ulaştığı bildirildi. Kulüp başkanı Baygeldi, "Makukula'nın kulübümüzden alacağı ücret ile ilgili kendisine ilk etapta talep ettiği 60 bin Euro (325 bin TL) ödenmiştir" dedi.

MANİSA KENETLENDİ

Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, "Biz bu konuda üzerimize düşen görevi yaptık ve uzlaştığımız 60 bin Euro'yu oyuncuya gönderdik. Bu konunun çözümünde kulübümüze destek olan esnaf dostlarımıza teşekkür ederiz. Manisalıların Manisaspor'a verdiği destekler göstermiştir ki Manisaspor, Manisa'nın gerçek takımıdır. Yönetim kurulu olarak bu konuda üzerimize düşen ne varsa gece gündüz mesai harcadık ve gerekeni yaptık. Şimdi transfer yasağını çözmek için çalışacağız" diye konuştu.

DİRİLİŞ BAŞLADI

2. Lig'deki yeni sezonu 'Diriliş' sezonu olarak belirlediklerini ifade eden Manisaspor Başkanı Baygeldi, "Diriliş sezonunun ilk adımını attık. Bu çabamıza Manisa da kayıtsız kalmayacaktır. Manisa'mız eski günlerine daha güçlü bir şekilde dönecektir. Manisaspor sevdalılarının hiçbir şüphesi olmasın" diye konuştu.

ALİ FİLİZKAN

Manisaspor krizi çözdü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN