• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da Hakan imzaladı

Kaf-Kaf; Tayfun, Mahmut ve Erhan’ın gitmesinden sonra golcü Hakan ile nikah tazeledi ve takımda tuttuğu oyuncu sayısını 12’ye yükseltti

Karşıyaka'da Hakan imzaladı

11.07.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 11.07.2018, 00:35

Son 3 sezonda 2 kez küme düşen ve transfer yasağı nedeniyle mevcut kadroyu koruma telaşına düşen Karşıyaka, son noktayı Hakan Kuş ile yeniden anlaşarak koydu. Tayfun Pektürk'ün Utaş Uşak, Erhan Erentürk'ün Altınordu ve Mahmut Temür'ün Almanya'da bir kulüple anlaşmasından sonra yeşil-kırmızılı yönetim imza atmayan son oyuncu olan Hakan Kuş'la masaya oturup sözleşme imzaladı.
Daha önce Onur Kıntaş, Cenk Özbey, Anıl Çıracı, Battal Demirbilek, Bartu Umut, Arif Cılak, Fatih Öztekin, Harun Atalay, Mustafa Değirmenci, Mustafa Aşan ve Metin Peker'le yeniden anlaşan Karşıyaka, Hakan Kuş'un gelmesiyle forvetteki sıkıntıyı da çözmüş oldu. Altyapıdan gelen oyuncularla birlikte Karşıyaka'nın kadrosu da tam olarak şekillenmiş oldu.

GÖKHAN ÖZYURTLU

Karşıyaka'da Hakan imzaladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.