• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca’da işler fena karıştı

Buca’da işler fena karıştı

16.07.2018, 23:46

1928 Taraftarlar Derneği Başkanı ve bazı taraftarlar açıklama yaparak yeni yönetimi tanımadıklarını belirtti

Bucaspor'un olağanüstü kongresi Buca Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda yapılmasının ardından ortalık fena karıştı. Tek liste halinde gidilen ve 65 kongre üyesinin katıldığı genel kurulda İrfan Bal başkan seçilirken, kongrenin yapıldığı salona girmeye çalışan bazı taraftarların içeriye alınmaması üzerine isyan çıktı. 1928 Bucaspor Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Aydın ve bazı taraftarlar Bucaspor'un kulüp binasına giderek camları kırdı, başkanlık makamını da işgal etti. Mehmet Aydın, facebook hesabından canlı yayın yaparak yeni yönetimi tanımadıklarını belirtti. Aydın, dernek başkanı olarak Bucaspor'un başkanlık görevine talip olduğunu açıkladı.

İRFAN BAL YÖNETİMİNİ TANIMIYORUZ

Bu saatten sonra yeni seçilen yönetimi tanımadıklarını belirten Mehmet Aydın, ayrıca Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina'ya da seslendi. Aydın, "Madem belediye olarak kulübe her türlü desteği veriyorsunuz ben de göreve talibim. Benim hiç bir çıkarım yok" diye açıklama yaptı.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Buca’da işler fena karıştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN