• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vah Buca vah!

Vah Buca vah!

26.07.2018, 00:00

3. Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Bucaspor'da işler iyi gitmiyor. Eski futbolcusu Dady'e olan 1 milyon 96 bin Euro'luk borcu yarına kadar ödeyememesi halinde önce 12 puan silme ardından da küme düşürülecek olan İzmir ekibinin yardım çığlığına hiç kimse destek vermedi. 7 Ağustos'ta yapılacak olağanüstü kongreye kadar vekaleten başkanlık görevini yürüten Bucaspor Futbol Akademisi Başkanı İbrahim Halil Ülgen'in başlattığı "Başarmak için başlamak gerek. Biz başladık siz de başlayın" kampanyası da ilgi görmedi.

ÜLGEN: İŞİMİZ ÇOK ZOR

500 bin nüfuslu Buca'dan sadece 3-5 duyarlı sporsever dışında hiç kimsenin Bucaspor'a destek vermediğini ifade eden İbrahim Halil Ülgen, "Bucaspor'u görmemezlikten gelmek bizleri ciddi bir şekilde korkutuyor. Bucaspor'u tekrar ayağa kaldırmak için birlik olmak zorundayız" dedi. Bu arada Buca Belediyesi'nin Dady'e olan borcu ertelemek için eski oyuncusunun avukatıyla görüşmelerini sürdürdüğü ifade edildi.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Vah Buca vah! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA