• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Buca krizi çözecek

Buca krizi çözecek

30.07.2018, 23:39

Eski yabancı oyuncusu Dady’ye 1 milyon 96 bin Euro borcu olan zİmir temsilcisi, küme düşmemek için futbolcudan ödeme için süre isteyecek

Bucaspor'un geçici yönetimi, Dady krizini çözmek için düğmeye bastı. 1 milyon 96 bin Euro borç yüzünden puan silme ve küme düşme cezasıyla karşı karşıya kalan sarı-lacivertliler, yarın Dady'nin avukatı ile bir görüşme yapacak. Alacakları takside bağlanmasına rağmen 1 yıldır ödeme yapılmayan eski yabancı oyuncuya yeni bir ödeme planı sunulacak. Futbolu bırakan Dady'ye iyi niyet göstergesi olarak da bir ödeme de yapılacak.

-12 PUAN SİLME VAR

Ancak yapılacak görüşmelerin ardından Dady'nin avukatından ödemelerin Aralık ayı içinde başlanması istenecek. FIFA Disiplin Komitesi, ay başında kulübe gönderdiği evrakta Portekizli futbolcuyla yarına kadar anlaşma sağlanması gerektiğini bildirdi. Eğer yeni bir anlaşma sağlanamazsa sarı-lacivertliler yeni sezon öncesi eksi 12 puan ile birlikte küme düşme cezası alacak.

ŞERAFETTİN ÇIRACI

Buca krizi çözecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN