• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’a yeni kuvvet

Denizlispor’a yeni kuvvet

07.08.2018, 23:50

Denizlispor'da, başkan Mustafa Üstek'in yönetimi güçlendirme hamlesi sürüyor. Hakkı Pekdemir, Ferhat Demirtan, Ünal İncegür ve Özay Tanrıverdi'nin kısa süre önce istifa etmelerinin ardından başkan Üstek yönetime güç katacak yeni isimlerle görüşmelere başladı. Bu isimlerden ilki işadamı Sezgin İnce oldu. Başkan Üstek'in davetini geri çevirmeyen İnce, bundan sonra Denizlispor için elini taşın altına koyacak. Kulübe maddi destek de sağlayacak olan İnce'nin gelişi kulübün resmi sitesinden de duyuruldu. Üstek'in üç işadamı ile daha temasta olduğu öğrenildi.

AHMET GÜLER'DEN DESTEK

Denizlispor'a iş dünyasından sınırlı da olsa destekler sürüyor.Denizli'nin saygın firmalarından Kocaer Haddecilik'in müdürü Ahmet Güler yeşil-siyahlı kulübe destek oldu. Kentin saygın firmalarından biri olan Kocaer Haddecilik adına sorumlu müdür Ahmet Güler de Horoz'a omuz verdi. Başkan yardımcısı Taner Atilla'nın ziyaret ettiği Güler, kulübe 12 bin liralık bağışta bulundu.

SEBAHATTİN ALP

Denizlispor’a yeni kuvvet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN