• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Pes etmek yok!

Pes etmek yok!

18.08.2018, 14:07 Güncelleme Tarihi: 18.08.2018,22:52

Bucaspor'un yeni başkanı Cihan Aktaş, önemli açıklamalarda bulundu.
Kulübün geçen sezon mücadele ettiği 2. Lig'den düşerek ağır bir mali yükün altına girdiğini belirten Aktaş, "Bucaspor uçurumun kıyasında. Düştü, düşecek diyebileceğimiz bir tablonun da içerisinde. Kulüpte büyük bir bütçe açığı var. Gelir-gider birbirini dengelemiyor. Yeni borçların oluşacağı bir süreç işliyor. Borç her geçen gün artacak noktada" dedi.

KÜLLERİNDEN DOĞACAK

Sorunları çözmeye çalışacaklarını ifade eden başkan Cihan Aktaş şöyle konuştu:

"Biz bataklığa gelip çeşmeyi açarak su basmayacağız. Biz bataklıktaki suyu alıp bataklığı kurutacağız. Bunun için de kendi içimizde çalışma yapacağız. Kendi altyapımızı kullanacağız. Küllerinden doğan bir Bucaspor hedefliyoruz. Şampiyonluk gibi diğer hedefleri bir kenara bıraktık. Camianın el attığı, hadi hep birlikte el atalım dediğimiz bir tablo yok. Biz bunu başarabileceğimizi inandığımız için bu işe koyulduk."

YABANCI OYUNCULARLA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, eski yabancı futbolculara olan borçlar nedeniyle takımın sezona eksi puanla başlama tehlikesi yaşadığını ancak görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Aktaş, "Dady, Henrique ve Pariente gibi alacaklılarla yeniden görüşüyoriz. Uzlaşıcı davranıyorlar. Eksi puan cezası almamak için çalışıyoruz. Bu konuyu çözeceğimize inanıyoruz" dedi.

Pes etmek yok! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN