• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

A.Ordu’da Alican iddialı

A.Ordu’da Alican iddialı

07.09.2018, 23:43

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın 2007 yılında İzmir GSİM'den seçilerek bünyesine kattığı Alican Özfesli, 11 yılın sonunda Altınordu'nun as oyuncularından biri oldu. Alican Özfesli, "Teknik direktörümüz Hüseyin Eroğlu, bize hep güvendi ve formayı giymemiz için arkamızda durdu. Benim için asıl kariyer şimdi başlıyor. Her gün daha iyiye gitmeyi istiyor ve bunun için çalışıyorum" dedi.

CEVAP GELDİ

Standard Liege, kaleci Erce'yi transfer etmemeleri nedeniyle kendilerini eleştiren Altınordu Başkanı Özkan'a cevap verdi. S.Liege, "Somut bir teklif sunduk kabul edilmedi. Fırsatı reddeden Özkan, haksız yere S.Liege'i suçlamaktadır" ifadelerine yer verdi.

A.Ordu’da Alican iddialı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN