• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de Stachowiak sancısı

Denizli’de Stachowiak sancısı

11.09.2018, 23:42

Milli maç arasını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Denizlispor'da evdeki hesap çarşıya uymadı. Yönetimin şok bir kararla olağanüstü kongre kararı alması, parasını alamadığı gerekçesiyle santrafor Gbolahan Salami'nin takımdan ayrılması ve Altınordu maçı öncesi primden yapılan kesinti olayını büyüterek krize neden olan Polonyalı kaleci Adam Stachowiak'ın izinden geç dönmesi, tam kadro çalışmak isteyen teknik heyeti zora soktu. Belinde ağrıyı tedavi ettirdiği için ülkesinden 4 gün geç dönen kaleci Adam Stachowiak'a para cezası verileceği belirtildi.

Denizli’de Stachowiak sancısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN