• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Neredesin Akpınar?

Neredesin Akpınar?

13.09.2018, 00:00

Başkan , belediyeden hiç destek almayan tek kulübün olduğunu belirterek, Başkanı ’a tepki gösterdi

A Milli Futbol Takımı'nın UEFA Uluslar Ligi'nde pazartesi günü deplasmanda İsveç'i yendiği maçta Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve diğer kulüp başkanlarıyla bir araya gelen Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, yerel yönetimlerin ilgisizliğinden dert yaptı. İsveç'te diğer kulüp başkanlarıyla görüşme fırsatı bulduğunu dile getiren Büyükkarcı, "Bir kez daha gördüm ki belediyeden destek almayan tek kulüp biziz.
Birçok kulübe futbolcularına lisans çıkarırken bile lisans paralarını belediyeler ödemiş. Biz tek başımıza mücadele etmeye çalışıyoruz" dedi.

KOMBİNE BİLE ALMADILAR

Yeşil-kırmızılı yönetim sezon başında kombine biletlerini satışa çıkardığında Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'dan destek istemişti. Ancak belediyenin kombine bilet başta olmak üzere kulübe hiç destek olmadığı bildirildi. Öte yandan KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, İsveç'te TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ne yapmayı planladıkları kamp merkezi projesini anlatıp destek istedi.
Demirören'i önümüzdeki haftalarda ziyaret edip detayları paylaşacağı öğrenildi. Yöneticiler, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan da randevu talep edecek.
Büyükkarcı, İsveç dönüşü İstanbul'da Karşıyakalı iş adamlarıyla toplantı yaptığını söyleyip bu kentte lobi grubu oluşturduklarını belirtti.

Neredesin Akpınar? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN