• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Efsane başkan Tözge unutulmadı

Efsane başkan Tözge unutulmadı
Giriş Tarihi: 7.12.2018

Geçtiğimiz yıl geçirdiği ameliyat sonrası hayata gözlerini yuman 'ın sembol isimlerinden ölümünün 1. yılında Işıkkent Mezarlığı'nda bulunan kabri başında anıldı.

Anma törenine; Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, As Başkan Sabri Sevenoğlu, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar, Atay Sosyal Yardımlaşma Derneği üyeleri, Altay 1914 Taraftarlar Derneği üyeleri ve camianın önde gelen isimleri katıldı. Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, "Birlikte çalışma şerefine ulaştığımız Erdoğan Tözge, yani Erdoğan amcamız bizler için çok büyük bir rehberdi. Onun fikirleri ve nasihatleri gelecek süreçte bize daima ışık olacak" dedi.

Efsane başkan Tözge unutulmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN