• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Şaşkın yönetim!

Şaşkın yönetim!
Giriş Tarihi: 13.1.2019

’nın 6 puanını daha sildiği Manisaspor’da kurmaylar transfer yasağıyla uğraşıyor

2. Lig Beyaz Grup'ta Portekiz ekibi Benfica'ya olan borcu sebebiyle FIFA tarafından 6 puan silme cezası verilen ve -7 puanla dibe demir atan Manisaspor'da, başkan Bülent Baygeldi ve kurmayları, transfer yasağını kaldırma derdiyle uğraşıyor.
Maddi darboğazdaki Tarzan, altyapı ağırlıklı kadrosuyla kurtuluş savaşı verirken, kulübün 2. Lig'de tutunması mucizelere bağlı. Kulüp 3.
Lig'in eşiğine kadar gelirken, kurmaylar gelecek sezonu da düşünerek transfer yasağını kaldırmada sona yaklaştı.

'AYAĞA KALDIRACAĞIZ'

Manisaspor Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, yasağı kaldıran isimlere camia adına teşekkürlerini sundu. Futbol şube sorumlusu Altan Çakıcı ve teknik direktör Kazım Akgün'le birlikte yaptıkları girişimlerle önemli bir mesafe katettiklerini belirten Baygeldi, "Görüştüğümüz futbolcuların hepsi yasağı kaldırmayı kabul etti. Gökhan Sazdağı ve Bahattin Köse kaldı. Görüşmeler devam ediyor" dedi.

28 İSİM ONAY VERDİ

Manisa'dA 28 isim onay verdi: Akın Sinan Dağdelen, Sait Karafırtınalar, Slavko Perovic, Nikola Mikic, Nuri Terliksiz, Timur Karagülmez, Uğur Pamuk, Erdi Öner, Mertan Caner Öztürk, Ferhat Çökmüş, Rad Kulübü, Emrah Tuncel, Savaş Yılmaz, Emre Öztürk, Ozan Sol, Erman Bulucu, Metin Yüksel, Hakan Turan, Gökdeniz Varol, Muhammet Sercan Türkeri, Umut Gündoğan, İsmail Şahmalı, Ufuk Budak, Berk Neziroğulları, Emrullah Şalk, Zahit Fındık, Kağan Miray Barış, Hikmet Balioğlu.

CÜNEYT HASÇELİK

Şaşkın yönetim! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN